konsultacja online chat online Blog

Medycyna estetyczna

Klinika ExcelDent to także bogata oferta zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

W komfortowych warunkach, w samym Centrum Szczecina, zaplanujemy dla Ciebie terapie odmładzające anty-anging, oparte na zastosowaniu najlepszych wypełniaczy  i stymulatorów kolagenu.

Bogata oferta Medycyny Estetycznej i Kosmetologii

Bogata oferta Medycyny Estetycznej i Kosmetologii

Stosujemy osocze bogatopłytkowe PRP, botox oraz wykonujemy karboksyterapię. Mamy również w ofercie nowoczesne peelingi medyczne. W naszej Klinice zlikwidujesz zmarszczki, pozbędziesz się cieni pod oczami, poprawisz owal twarzy, powiększysz usta, a także odmłodzisz dłonie i dekolt.

Z zabiegów na ciało oferujemy Ci likwidację cellulitu i redukcję rozstępów oraz zabiegi modelujące sylwetkę. Odprężysz się i zrelaksujesz oddając się w ręce profesjonalnych masażystów

Klinika ExcelDent to także oferta anti-aging, o szerokiej ofercie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, laseroterapii, modelowania ciała i makijażu permanentnego.

W komfortowych, w samym Centrum Szczecina, zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie terapie odmładzające, oparte na zastosowaniu najlepszych wypełniaczy i stymulatorów kolagenu. Stosujemy osocze bogatopłytkowe PRP, oferujemy karboksyterapię, mamy w ofercie nowoczesne peelingi medyczne. W naszej Klinice zlikwidujesz zmarszczki, pozbędziesz się cieni pod oczami, poprawisz owal twarzy i ją wysmuklisz, powiększysz usta, a także odmłodzisz dłonie i dekolt.

W zabiegach na ciało zaoferujemy Ci likwidację cellulitu, redukcję rozstępów, zabiegi modelujące poprzez miejscowe niwelowanie tkanki tłuszczowej. Za pomocą lasera zamkniesz rozszerzone naczynka na ciele i twarzy, a także pozbędziesz się przebarwień.

Doświadczona kadra lekarzy Poznaj naszych lekarzy
Nowoczesne stanowiska Galeria kliniki
Zobacz poradnik pacjenta
Poradnik Pacjenta
girl-with-toothbrush
Informacje dla lekarzy
Dla lekarzy
men-with-toothbrushes
comet-img
Adres
ul. Kopernika 6/2,
70-241 Szczecin
Rejestracja telefoniczna:
+48 91 422 11 00,
+48 882 562 133
Obróć urządzenie aby przeglądać stronę.

INFORMUJEMY, ŻE KLINIKA EXCELDENT (EXCELMED) JEST CZYNNA, A NASI LEKARZE PRZYJMUJĄ PACJENTÓW!

Drodzy Pacjenci,

W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa (Covid-19) nasza placówka przy ul. Kopernika 6/2 w Szczecinie wprowadziła dodatkowe środki bezpieczeńtwa dla Państwa i dla naszego personelu.

Ustalamy stałe dyżury i godziny przyjęć z zachowaniem odpowiednich standardów zalecanych przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny.

Szczegółowe informacje na temat zapisów i przyjęć uzyskają Państwo telefonicznie na naszej rejestracji.

☎️ +48 91 422 11 00

📧 rejestracja@exceldent.pl

Pozdrawiamy, zespół Exceldent