konsultacja online chat online Blog

Makijaż permanentny

Paniom, którym zależy na doskonałym wyglądzie każdego dnia, polecamy makijaż permanentny. Zabieg ten pozwala uwolnić się od codziennego poprawiania wyglądu oczu, brwi czy ust. Profesjonalny makijaż permanentny wydobywa całe piękno, podkreślając walory urody i tuszując jej drobne niedoskonałości. Makijaż permanentny jest makijażem trwałym. Wykonuje się go za pomocą delikatnych igieł, którymi do skóry wprowadzane są przetestowane alergicznie najwyższej jakości pigmenty.Dzięki zabiegowi można narysować lub skorygować brwi, kreski na powiece górnej lub dolnej.Taki makijaż wydobywa indywidualne piękno i podkreśla to co mamy w naszej twarzy najlepsze.

 

f46f1aa04cbb476d8f93c89d0c45adc7-jpg_srz_915_1372_85_22_0-50_1-20_0-00_jpg_srzMakijaż permanentny przeznaczony jest dla osób aktywnych, które mają dość rozmazanego makijażu, które nie posiadają czasu na jego wykonanie lub po prostu chcą w delikatny i naturalny sposób podkreślić swoją urodę, a także dla osób mających problem ze wzrokiem i codzienny makijaż jest dla nich nie lada wyzwaniem. Makijaż permanentny jest trwały i całkowicie bezpieczny.

Niezwykle ważny jest sam komfort klientki podczas zabiegu, dlatego gwarantujemy najwyższy poziom wykonywanych usług. Przed zabiegiem zastosowane jest znieczulenie, następnie w atmosferze pełnego komfortu i relaksu klientka przygotowana jest do zabiegu. Wszystkie elementy mające kontakt ze skórą klientki są STERYLNE I JEDNORAZOWE

Przebieg zabiegu:

Przygotowanie do zabiegu-  1,5 tyg przed datą wizyty, powstrzymujemy się od farbowana oraz regulacji brwi ( w przypadku makijażu permanentnego brwi ) lub robienia henny  rzęs ( w przypadku makijażu kresek). Przed zabiegiem  przeprowadzany jest wywiad medyczny. Pacjentka  podpisuje  też zgodę na zabieg.
Wykonujemy wstępny rysunek brwi/ kresek i ustalamy szczegóły (kształt każdej z części, kolor barwnika itp). Po pełnej akceptacji, aplikujemy pierwszą warstwę znieczulenia.

Nine different eyebrows set

Następnie przystępujemy do zabiegu, w razie potrzeby dokładając kolejne porcje środka znieczulającego. Po zakończonym zabiegu, należy powstrzymać się od dotykania, moczenia, tarcia miejsca poddawanego zabiegowi. Po 3 godzinach  w przypadku makijażu brwi należy zacząć regularnie smarować je maścią Bepanthen, Alantan, bądź specjalną maścią do smarowania świeżego tatuażu (do tej czynności najlepiej użyć czystego wacika kosmetycznego).

Nie stosujemy mydła. Po 72h od zabiegu możemy wykonać standardowy make-up.
Nie należy zdrapywać mikrostrupków, które się pojawią w ciągu kilku pierwszych dni od zabiegu! Nie używamy kosmetyków na bazie alkoholu. Nie korzystamy przez 14 dni z sauny, solarium, basenu.  Nie dopuszczamy do wysuszenia oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry. Unikamy agresywnych peelingów w miejscu makijażu.

5-10 dni po mikropigmentacji intensywność makijażu maleje, nawet do 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy się niepokoić mocnym efektem zaraz po zabiegu.
Makijaż permanentny zawsze składa się z pierwszej wizyty oraz koniecznego dopełnienia efektu (tzw. korekty) 3-4tyg po zabiegu (korekta jest wliczona w cenę zabiegu).

 Rodzaje makijażu permanentnego brwi:

W zależności od tego, jak bardzo chcesz skorygować kształt i wygląd swoich brwi, masz do wyboru trzy opcje:

Metoda piórkowa – rysowanie pojedynczych kresek imitujących włoski pod odpowiednim kątem. Zabieg jest mozolny ale efekt wynagradza trud. Tak otrzymany „rysunek” brwi jest lekki, naturalny i bardzo kobiecy. Utrzymuje się na skórze nieco krócej.

microblanding

Metoda 3D (piórko+cień) – polega na nałożeniu pod naturalna linię brwi odpowiedniego pigmentu, który powoduje efekt chmurki.

 

2

Metoda tradycyjna ( cień)-

 

3

Metoda ombre ( cień+ przechodzenia koloru)-

 

4Zabieg makijażu permanentnego brwi metodą  trwa około 60 minut. Efekt utrzymuje się do 2-3 lat, w zależności od rodzaju cery.  Po okresie  1,5 roku zalecana jest wizyta kontrolna  i ewentualne odświeżenie koloru w cenie 50% kosztów zabiegu. Po tym okresie koszt odświeżania koloru ustalany jest indywidualnie.

Makijaż permanentny oczu:

Oczy są zwierciadłem duszy! Wyraźnie podkreślone oczy są niezwykle pociągające. Odpowiednie wyeksponowanie ich walorów najlepiej powierzyć profesjonalistom.

 

9

Makijaż permanentny może stworzyć:

  • doskonały efekt zagęszczenia rzęs 3D
  • kreski na powiekach nadają oczom wyrazistości, dzięki nim można uzyskać efekt liftingu oraz efektywnego uniesienia zewnętrznych kącików oka
  • najdoskonalszy efekt kolorystyczny uzyskuje się stosując pigment w czerni, ciemnym brązie, szarości, szmaragdzie a także granacie
  • awangardowy efekt wizualny nadają oczom kreski podwójne w różnych konfiguracjach kolorystycznych
  • wypełniając pigmentem przestrzeń pomiędzy rzęsami przy dolnej krawędzi oka, nadajemy spojrzeniu zalotny, naturalny efekt
  • kreska dolna może zostać wykonana poprzez kropkowanie, linię ciągłą lub cieniowanie

 

                                                                                                                                                                                                            Zapraszamy !!!

 

Doświadczona kadra lekarzy Poznaj naszych lekarzy
Nowoczesne stanowiska Galeria kliniki
Zobacz poradnik pacjenta
Poradnik Pacjenta
girl-with-toothbrush
Informacje dla lekarzy
Dla lekarzy
men-with-toothbrushes
comet-img
Adres
ul. Kopernika 6/2,
70-241 Szczecin
Rejestracja telefoniczna:
+48 91 422 11 00,
+48 882 562 133
Obróć urządzenie aby przeglądać stronę.

INFORMUJEMY, ŻE KLINIKA EXCELDENT (EXCELMED) JEST CZYNNA, A NASI LEKARZE PRZYJMUJĄ PACJENTÓW!

Drodzy Pacjenci,

W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa (Covid-19) nasza placówka przy ul. Kopernika 6/2 w Szczecinie wprowadziła dodatkowe środki bezpieczeńtwa dla Państwa i dla naszego personelu.

Ustalamy stałe dyżury i godziny przyjęć z zachowaniem odpowiednich standardów zalecanych przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny.

Szczegółowe informacje na temat zapisów i przyjęć uzyskają Państwo telefonicznie na naszej rejestracji.

☎️ +48 91 422 11 00

📧 rejestracja@exceldent.pl

Pozdrawiamy, zespół Exceldent