konsultacja online chat online Blog

Endermologia

To masaż próżniowy wykonywany za pomocą sterowanej komputerowo głowicy, która składa się z dwóch ruchomych, niezależnie pracujących rolek oraz komory ssącej –wyjaśnia specjalistka z Exceldent .

Podczas zabiegu, pod wpływem ciśnienia, między rolki zostaje wciągnięty fałd skórny, która przybiera kształt fali. Wtedy skóra jest rolowana od wewnątrz i na zewnątrz – w ten sposób zabieg oddziałuje na głębokie warstwy skóry, a tkanka jest pobudzana do regeneracji. Następuje przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Masaż można wykonać na całe ciało lub skoncentrować się na miejscach najbardziej problematycznych. Jest to jedna z najbardziej skutecznych metod redukcji cellulitu, zwalczania lokalnych otłuszczeń i kształtowania sylwetki. Masaż w Szczecinie (Klinika Exceldent) jest także polecany w celu poprawienia krążenia i zregenerowania ciała po liposukcji.

Endermologia

Endermologia

Rezultaty zabiegu, który jest bezbolesny i przyjemny są widoczne już po pierwszej sesji, a lawinowo narastają podczas kolejnych. Trwający około 35 minut zabieg, początkowo przeprowadzany jest dwa razy, a w późniejszych etapach – raz w tygodniu. Zabiegi wykonywane są w serii. Aby uzyskać optymalne rezultaty, proponowanych jest od 12 do 16 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu. Każdy zabieg masażu w Szczecinie (Exceldent) trwa ok. 35 minut.

Zabiegom mogą poddawać się również kobiety, które mają genetyczne skłonności do gromadzenia tkanki tłuszczowej. Masaż w Szczecinie w naszej Klinice może być stosowany też u mężczyzn, którzy mają dobry metabolizm, ale u których wskutek wieku i zbyt bogatej w kalorie diety zaczyna się gromadzenie tłuszczu w niektórych miejscach (brzuch, podwójny podbródek, linia talii, obszar mięśni piersiowych).

Wskazania do zabiegu:

  • wszystkie stadia i rodzaje cellulitu,
  • nadmierna tkanka tłuszczowa,
  • poprawa jędrności i struktury skóry,
  • relaksacja i regeneracja mięśni.

Efekty endermologii:

  • redukcja cellulitu tłuszczowego,
  • wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki,
  • poprawa elastyczności skóry,
  • redukcja obrzęków i likwidacja cellulitu wodnego.
Doświadczona kadra lekarzy Poznaj naszych lekarzy
Nowoczesne stanowiska Galeria kliniki
Zobacz poradnik pacjenta
Poradnik Pacjenta
girl-with-toothbrush
Informacje dla lekarzy
Dla lekarzy
men-with-toothbrushes
comet-img
Adres
ul. Kopernika 6/2,
70-241 Szczecin
Rejestracja telefoniczna:
+48 91 422 11 00,
+48 882 562 133
Obróć urządzenie aby przeglądać stronę.

INFORMUJEMY, ŻE KLINIKA EXCELDENT (EXCELMED) JEST CZYNNA, A NASI LEKARZE PRZYJMUJĄ PACJENTÓW!

Drodzy Pacjenci,

W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa (Covid-19) nasza placówka przy ul. Kopernika 6/2 w Szczecinie wprowadziła dodatkowe środki bezpieczeńtwa dla Państwa i dla naszego personelu.

Ustalamy stałe dyżury i godziny przyjęć z zachowaniem odpowiednich standardów zalecanych przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny.

Szczegółowe informacje na temat zapisów i przyjęć uzyskają Państwo telefonicznie na naszej rejestracji.

☎️ +48 91 422 11 00

📧 rejestracja@exceldent.pl

Pozdrawiamy, zespół Exceldent