konsultacja online chat online Blog

Leczenie Lampą FotoSan 630

Lampa FotoSan 630 to system do dezynfekcji tkanek aktywowany światłem to najsilniejsza na świecie lampa stosowana w terapii fotodynamicznej przeciw mikroorganizmom, wirusom i grzybom, dlatego tak chętnie stosuje ją Exceldent – klinika stomatologiczna Szczecin.

Aktywowana światłem dezynfekcja tkanek jest metodą terapii medycznej, opierającej się na trzech elementach: świetle, substancji wrażliwej na światło (foto-uczulaczu) i tlenie.

Lampa FotoSan 630

Lampa FotoSan 630

Klinika stomatologiczna Szczecin Exceldent wykonuje ją, gdy pojawią się następujące wskazania:

  • choroby przyzębia,
  • zapalenie dziąseł,
  • endodoncja,
  • próchnica.

W porównaniu do konwencjonalnych metod leczenia chorób przyzębia (które Exceldent – klinika stomatologiczna Szczecin także oferuje), terapia fotodynamiczna LAD przy zastosowaniu systemu Foto San 630 jest idealnym rozwiązaniem w celu zapewnienia skutecznej, szybkiej i bardzo prostej dezynfekcji tkanek, która obejmuje wszystkie rodzaje drobnoustrojów, także te lekooporne. Terapia może być stosowana z dowolną częstotliwością, bez żadnych skutków ubocznych i możliwością wytworzenia szczepów opornych. Gdy zatem cierpią Państwo na choroby przyzębia czy zapalenie dziąseł, warto rozważyć zabieg lampą FotoSan 630. Fachowo wykona ją klinika stomatologiczna Szczecin Exceldent.

Leczenie lampą FotoSan 630

Leczenie lampą FotoSan 630

Jeśli Państwa problemem jest próchnica, także zapraszamy do nas! Klinika stomatologiczna Szczecin dzięki użyciu owej znakomitej lampy pozwoli odzyskać piękny uśmiech!

Patrz również: Leczenie dziąseł i Leczenie paradontozy

Doświadczona kadra lekarzy Poznaj naszych lekarzy
Nowoczesne stanowiska Galeria kliniki
Zobacz poradnik pacjenta
Poradnik Pacjenta
girl-with-toothbrush
Informacje dla lekarzy
Dla lekarzy
men-with-toothbrushes
comet-img
Adres
ul. Kopernika 6/2,
70-241 Szczecin
Rejestracja telefoniczna:
Obróć urządzenie aby przeglądać stronę.