konsultacja online chat online Blog

Impregnacja

Impregnacja – jest to zabieg, który nasza Klinika( gabinet stomatologiczny Szczecin) stosuje w przypadku rozległej, wielopowierzchniowej próchnicy zębów mlecznych, najczęściej siekaczy, wtedy gdy choroba rozwija się bardzo wcześnie, a leczenie w sposób tradycyjny jest niemożliwe.

Dentysta impregnuje się tkankę próchniczą, co sprawia, że zmiany próchnicze się cofają, a rozmiękła masa zęba staje się znów twarda . Pod wpływem tych zabiegów w zębie pojawia się białczan srebra, odporny na próchnicę i o działaniu antybakteryjnym. Gabinet stomatologiczny Szczecin Exceldent to miejsce, gdzie wykonuje się impregnację niezwykle często. Po zabiegu ząb pod wpływem wytrącającego się srebra jest przebarwiony na czarno, co jest zupełnie normalne. Zaczernienie zęba pojawia się tylko tam, gdzie było ognisko próchnicy. W trakcie zabiegu nie pociemnieją pozostałe zęby – podkreślają specjaliści z naszej Kliniki (gabinet stomatologiczny Szczecin).

Impregnacja zębów przed i po

Impregnacja zębów przed i po

Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, iż impregnacja każdorazowo powinna być wykonywana w sprawdzonej placówce – gabinet stomatologiczny Szczecin jest tu najlepszym rozwiązaniem!

Niezwykle solidnie, dokładnie i w miłej atmosferze przeprowadzą ten zabieg specjaliści z Exceldent!

Doświadczona kadra lekarzy Poznaj naszych lekarzy
Nowoczesne stanowiska Galeria kliniki
Zobacz poradnik pacjenta
Poradnik Pacjenta
girl-with-toothbrush
Informacje dla lekarzy
Dla lekarzy
men-with-toothbrushes
comet-img
Adres
ul. Kopernika 6/2,
70-241 Szczecin
Rejestracja telefoniczna:
Obróć urządzenie aby przeglądać stronę.

INFORMUJEMY, ŻE KLINIKA EXCELDENT (EXCELMED) JEST CZYNNA, A NASI LEKARZE PRZYJMUJĄ PACJENTÓW!

Drodzy Pacjenci,

W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa (Covid-19) nasza placówka przy ul. Kopernika 6/2 w Szczecinie wprowadziła dodatkowe środki bezpieczeńtwa dla Państwa i dla naszego personelu.

Ustalamy stałe dyżury i godziny przyjęć z zachowaniem odpowiednich standardów zalecanych przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny.

Szczegółowe informacje na temat zapisów i przyjęć uzyskają Państwo telefonicznie na naszej rejestracji.

☎️ +48 91 422 11 00

📧 rejestracja@exceldent.pl

Pozdrawiamy, zespół Exceldent