konsultacja online chat online Blog

Przenocuj

Klinika stomatologiczna Exceldent gwarantuje udany pobyt we Szczecinie i rekomenduje nocleg w położonym w pobliżu kliniki czterogwiadkowym hotelu Atrium (www.hotel-atrium.pl). Nasza klinika stomatologiczna znajduje się bowiem nieopodal.

Hotel Atrium to prosta elegancja, kameralny klimat, komfortowy nocleg, piękne wnętrza pokojów i apartamentów oraz sal konferencyjnych, a także doskonała kuchnia w tutejszej restauracji. Gdy zatem klinika stomatologiczna zostanie przez naszego pacjenta opuszczona, będzie on mógł zrelaksować się i odpocząć we wspaniałych warunkach. Już tyle wystarczy, by chcieć się tu zatrzymać na noclegi w Szczecinie. Gdy jeszcze dodać, że to raj dla miłośników historii oraz smaczków wynikających z wpływów kulturowych i mieszających się tradycji – znajdziemy się w niezwykłym miejscu. Pamiętajmy zatem, iż klinika stomatologiczna w Szczecinie znajduje się nieopodal pięknego i ekskluzywnego hotelu, zatem o nocleg nikt nie musi się martwić.

Pacjenci przyjeżdżający do Szczecina na leczenie w Exceldent korzystają ze specjalnej oferty pobytu w hotelu Atrium – wszak nasza klinika stomatologiczna oferuje wszystko to, co najlepsze.
Jeśli interesuje Państwa nasza klinika stomatologiczna, prosimy o telefon bezpośrednio do nas lub do hotelu Atrium (+48) 91 422 10 96

Doświadczona kadra lekarzy Poznaj naszych lekarzy
Nowoczesne stanowiska Galeria kliniki
Zobacz poradnik pacjenta
Poradnik Pacjenta
girl-with-toothbrush
Informacje dla lekarzy
Dla lekarzy
men-with-toothbrushes
comet-img
Adres
ul. Kopernika 6/2,
70-241 Szczecin
Rejestracja telefoniczna:
Obróć urządzenie aby przeglądać stronę.

INFORMUJEMY, ŻE KLINIKA EXCELDENT (EXCELMED) JEST CZYNNA, A NASI LEKARZE PRZYJMUJĄ PACJENTÓW!

Drodzy Pacjenci,

W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa (Covid-19) nasza placówka przy ul. Kopernika 6/2 w Szczecinie wprowadziła dodatkowe środki bezpieczeńtwa dla Państwa i dla naszego personelu.

Ustalamy stałe dyżury i godziny przyjęć z zachowaniem odpowiednich standardów zalecanych przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny.

Szczegółowe informacje na temat zapisów i przyjęć uzyskają Państwo telefonicznie na naszej rejestracji.

☎️ +48 91 422 11 00

📧 rejestracja@exceldent.pl

Pozdrawiamy, zespół Exceldent