konsultacja online chat online Blog

Implantoprotetyka

Implantoprotetyka w praktyce

Implantoprotetyka w praktyce

W pełni zintegrowane implanty zębowe doskonale odtwarzają funkcje korzenia utraconych zębów i pozwalają na:

  • Odbudowę jednego zęba bez konieczności spiłowania zdrowych i dobrych zębów w sąsiedztwie. Implanty w większym stopniu niż mosty i protezy przypominają naturalne zęby pod względem wyglądu, odczuwania i funkcji. Inaczej niż przy uzupełnianiu braku pojedynczego zęba standardowym trzypunktowym mostem, nie ma tu konieczności szlifowania sąsiednich zdrowych zębów, aby podtrzymywały most.
  • Odbudowę kilku zębów – niezależna implantacja nie narusza pozostałych zębów. W odróżnieniu od protez częściowych, które mogą powodować uczucie niewygody i przy noszeniu których widoczne są nieestetyczne metalowe haczyki, implanty zębowe Szczecin są odczuwane, wyglądają i funkcjonują zupełnie jak naturalne zęby. Implanty tytanowe są tak mocne i tak silnie wiążą się z kością, że niekoniecznie na każdy brakujący ząb musi przypadać jeden implant. W każdym przypadku to stomatolog zadecyduje, w jakiej liczbie zastosować implanty dla indywidualnego przypadku.
  • Odbudowę w przypadku bezzębia. Implanty zębowe wykonane w Exceldent zapewniają najlepszą stabilizację dla protez, które łączy się z  implantami za pomocą utrzymujących je  zatrzasków lub belek. Dla pacjenta oznacza to poczucie odzyskania swoich własnych zębów oraz całkowicie nową jakość życia – dlatego tak wiele osób decyduje się na implanty wykonane w naszej Klinice (implanty zębowe Szczecin).

Na zintegrowanym z kością implancie lub implantach, lekarz we współpracy z technikiem protetycznym wykonuje odbudowę brakującego zęba lub zębów.

Implanty zębowe, które oferuje Państwu nasza Klinika Exceldent to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną znów cieszyć się wspaniałym uśmiechem!

Doświadczona kadra lekarzy Poznaj naszych lekarzy
Nowoczesne stanowiska Galeria kliniki
Zobacz poradnik pacjenta
Poradnik Pacjenta
girl-with-toothbrush
Informacje dla lekarzy
Dla lekarzy
men-with-toothbrushes
comet-img
Adres
ul. Kopernika 6/2,
70-241 Szczecin
Rejestracja telefoniczna:
Obróć urządzenie aby przeglądać stronę.