konsultacja online chat online Blog

Wypełniacze

Występuje naturalnie we wszystkich tkankach organizmu.

Wypełnia przestrzeń międzykomórkową i odpowiada między innymi za wiązanie wody w tkankach, co w przypadku skóry przekłada się na jej nawilżenie (lub jego brak ). Po 25 roku życia, naturalny poziom regeneracji skóry, w tym poziom kwasu hialuronowego, drastycznie spada i zaczynają się pojawiać pierwsze oznaki starzenia – tłumaczą specjaliści z Exceldent (powiększanie ust Szczecin).

Już jedna cząsteczka kwasu hialuronowego może związać nawet kilka tysięcy cząsteczek wody co sprawia, że jest on środkiem bardzo chętnie wykorzystywanym w medycynie estetycznej. Osiągany przez jego zastosowanie efekt nawilżenia i wypełnienia zmarszczek wynika z możliwości chłonięcia dużej ilości wody.

Kwas Hialuronowy

Kwas Hialuronowy

Metoda modelowania twarzy przy użyciu wypełniaczy podawanego w miejscach gdzie wymagany jest lifting i uwypuklenie skóry. Efekt odmłodzenia jest widoczny bezpośrednio po zabiegu wykonanym w naszej Klinice (powiększanie ust Szczecin), utrzymuje się przez okres około roku po zabiegu. Przez pewien czas skóra stopniowo zagęszcza się, gdyż poza efektem zwiększenia objętości, wypełniacz stymuluje produkcję kolagenu.

Finalnie uzyskujemy spłycenie zagłębień, uwypuklenie kości policzkowych i naciągnięcie owalu twarzy oraz zagęszczenie i ujędrnienie skóry w obszarze poddanym terapii – tłumaczy specjalistka z Exceldent (powiększanie ust Szczecin).

Wyglądaj młodo w każdym wieku

Wyglądaj młodo w każdym wieku

Dodatkową korzyścią stosowania wypełniaczy jest to, że substancja podawana jest do skóry właściwej i ulega biodegradacji po okresie 10 miesięcy. Dzięki temu preparat zapewnia maksymalne bezpieczeństwo.

Zastosowanie :

  • powiększanie i modelowanie ust,
  • powiększenie czerwieni wargowej,
  • przywrócenie utraconej objętości ust (np. w wyniku palenia papierosów),
  • uwydatnienie konturu ust,
  • korekcja asymetrii ust,
  • korygowanie opadających kącików.

Wolumetria – przywrócenie młodzieńczej objętości twarzy:

  • korekta zarysu twarzy,
  • podniesienie i przywrócenie objętości policzków i okolicy kości jarzmowej,
  • bezoperacyjne korygowanie krzywizny nosa.
Doświadczona kadra lekarzy Poznaj naszych lekarzy
Nowoczesne stanowiska Galeria kliniki
Zobacz poradnik pacjenta
Poradnik Pacjenta
girl-with-toothbrush
Informacje dla lekarzy
Dla lekarzy
men-with-toothbrushes
comet-img
Adres
ul. Kopernika 6/2,
70-241 Szczecin
Rejestracja telefoniczna:
Obróć urządzenie aby przeglądać stronę.