konsultacja online chat online Blog

Przyleć do Szczecina

Szczecin to duże europejskie miasto, które posiada dynamicznie rozwijający się port lotniczy – bez trudu dotrzesz tutaj, chcąc odwiedzić gabinet stomatologiczny.

W ok. 2-3 godziny można przylecieć do Szczecina z ok. 30 europejskich metropolii – bezpośrednio lub z przesiadką w Warszawie. Szczecin ma bezpośrednie połączenie lotnicze m.in. z Londynem, Dublinem, Liverpoolem, Oslo, Stavager, Bergen i Warszawą. Dlatego każdy, kto wybral nasz gabinet stomatologiczny, może się w nim znaleźć wręcz błyskawicznie.

Podróżowanie do Szczecina, by odwiedzić najlepszy gabinet stomatologiczny, jest szybkie i tanie – bazy operacyjne mają tutaj dwie największe linie low-costowe Ryanair, WizzAir oraz linie lotnicze Norwegian Air Lines LOT Polish Air Lines

Nowy terminal lotniczy w Szczecin Goleniów, oddalony jest od centrum tylko 40 minut drogi samochodem i jest to jeden z najnowocześniejszych portów regionalnych w Polsce. Nieopodal zaś znajduje się nasz gabinet stomatologiczny, więc z dotarciem do niego nikt nie powinien mieć trudności.

Exceldent NZOZ to nowoczesny gabinet stomatologiczny, który zapewnia klientom zagranicznym dowóz z lotniska do hotelu lub kliniki.

Zobacz połączenia lotnicze Szczecina: www.airport.com.pl i odwiedź nasz gabinet stomatologiczny – zagwarantujemy Ci piękny uśmiech!

Doświadczona kadra lekarzy Poznaj naszych lekarzy
Nowoczesne stanowiska Galeria kliniki
Zobacz poradnik pacjenta
Poradnik Pacjenta
girl-with-toothbrush
Informacje dla lekarzy
Dla lekarzy
men-with-toothbrushes
comet-img
Adres
ul. Kopernika 6/2,
70-241 Szczecin
Rejestracja telefoniczna:
+48 91 422 11 00,
+48 882 562 133
Obróć urządzenie aby przeglądać stronę.

INFORMUJEMY, ŻE KLINIKA EXCELDENT (EXCELMED) JEST CZYNNA, A NASI LEKARZE PRZYJMUJĄ PACJENTÓW!

Drodzy Pacjenci,

W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa (Covid-19) nasza placówka przy ul. Kopernika 6/2 w Szczecinie wprowadziła dodatkowe środki bezpieczeńtwa dla Państwa i dla naszego personelu.

Ustalamy stałe dyżury i godziny przyjęć z zachowaniem odpowiednich standardów zalecanych przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny.

Szczegółowe informacje na temat zapisów i przyjęć uzyskają Państwo telefonicznie na naszej rejestracji.

☎️ +48 91 422 11 00

📧 rejestracja@exceldent.pl

Pozdrawiamy, zespół Exceldent