konsultacja online chat online Blog

Korony pełnoceramiczne

Pragniesz ładnego uśmiechu, pięknych równych i białych zębów? Korony pełnoceramiczne to najbardziej estetyczne odbudowy zębów zniszczonych, przebarwionych bądź złamanych, dlatego stomatologia estetyczna w Exceldent często wykorzystuje właśnie tę metodę.

W odróżnieniu od stosowanych dotychczas powszechnie koron porcelanowych, nie posiadają metalowego rdzenia, który w wielu przypadkach stanowił problem estetyczny, powodując zsinienie dziąsła. Możliwe jest uzyskanie optymalnej głębi i przezierności idealnie naśladującej naturalny, zdrowy ząb. Korony pełnoceramiczne są najwyższym osiągnięciem stomatologii jeśli chodzi o możliwość idealnej estetyki w zakresie odbudowy pojedynczego zęba. Pacjenci naszej Kliniki korzystający z usług stomatologii estetycznej w Exceldent, niezwykle często decydują się na tego typu rozwiązanie.

Korony pełnoceramiczne

Korony pełnoceramiczne

Dzięki zastosowaniu specjalnej dobranej do każdego Pacjenta atraumatycznej techniki szlifowania, zęby z koronami cyrkonowymi wykonane przez naszych specjalistów, zajmującymi się stomatologią estetyczna w Exceldent, wyglądają naturalnie i pięknie. Dzięki swym doskonałym właściwościom fizykochemicznym kolor i odcień ceramicznych uzupełnień przez cały okres użytkowania pozostają bez zmian. Porcelana ponadto jest wytrzymała i doskonale tolerowana przez organizm człowieka. Na porcelanie nie gromadzą się bakterie i nie tworzy się kamień nazębny. Zmniejsza się zatem ryzyko wystąpienia próchnicy w tym samym miejscu.

Korony pełnoceramiczne z oferty stomatologii estetycznej w Exceldent na podbudowie z tlenku cyrkonu gwarantują:

  • naturalną transparencję,
  • doskonałe efekty estetyczne,
  • bardzo wysoka wytrzymałość i trwałość,
  • perfekcyjne dopasowanie,
  • brak podrażnień tkanek i alergii,
  • niskie przewodzenie ciepła.

Patrz również: Protetyka\Korony

Doświadczona kadra lekarzy Poznaj naszych lekarzy
Nowoczesne stanowiska Galeria kliniki
Zobacz poradnik pacjenta
Poradnik Pacjenta
girl-with-toothbrush
Informacje dla lekarzy
Dla lekarzy
men-with-toothbrushes
comet-img
Adres
ul. Kopernika 6/2,
70-241 Szczecin
Rejestracja telefoniczna:
Obróć urządzenie aby przeglądać stronę.

INFORMUJEMY, ŻE KLINIKA EXCELDENT (EXCELMED) JEST CZYNNA, A NASI LEKARZE PRZYJMUJĄ PACJENTÓW!

Drodzy Pacjenci,

W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa (Covid-19) nasza placówka przy ul. Kopernika 6/2 w Szczecinie wprowadziła dodatkowe środki bezpieczeńtwa dla Państwa i dla naszego personelu.

Ustalamy stałe dyżury i godziny przyjęć z zachowaniem odpowiednich standardów zalecanych przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny.

Szczegółowe informacje na temat zapisów i przyjęć uzyskają Państwo telefonicznie na naszej rejestracji.

☎️ +48 91 422 11 00

📧 rejestracja@exceldent.pl

Pozdrawiamy, zespół Exceldent