konsultacja online chat online Blog

Protetyka

Do uzupełnień protetycznych ruchomych zalicza się m.in. protezy akrylowe, protezy szkieletowe (proteza ruchoma śluzówkowo-ozębnowa), protezy nylonowe, lub acetalowe, a do stałych m.in. korony i mosty (metalowe-lane, licowane porcelaną na podbudowie metalowej oraz pełnoceramiczne).

Zdobycze dzisiejszej stomatologii dają nam szeroki wachlarz możliwości zastosowania odpowiedniej metody dla danego przypadku – nasza Klinika -protetyka Szczecin pochwalić się może w tej kwestii znakomitymi osiągnięciami.

Jak wygląda zabieg zmocowania korony zęba.

Jak wygląda zabieg zmocowania korony zęba.

Każda praca protetyczna jest indywidualnie dostosowana do potrzeb naszych Pacjentów – dlatego Exceldent -protetyka Szczecin cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem. Na podstawie szczegółowej analizy każdego przypadku omawiany jest przebieg leczenia. Na tym etapie staramy się zapewnić, aby zastosowane materiały protetyczne były optymalnie dobrane zapewniając tym samym pozytywne i najtrwalsze z możliwych rezultatów.

W Klinice Exceldent – protetyka Szczecin, oferujemy Państwu najwyższej jakości rozwiązania protetyczne, które zapewniają pełną funkcjonalność uzębienia i przywracają piękny uśmiech:

  • wkłady koronowo-korzeniowe,
  • in-lay, on-lay,
  • licówki porcelanowe,
  • korony,
  • mosty,
  • protezy.

Jeśli w grę wchodzi Exceldent -protetyka Szczecin, każdy Pacjent odzyska piękny uśmiech!

Doświadczona kadra lekarzy Poznaj naszych lekarzy
Nowoczesne stanowiska Galeria kliniki
Zobacz poradnik pacjenta
Poradnik Pacjenta
girl-with-toothbrush
Informacje dla lekarzy
Dla lekarzy
men-with-toothbrushes
comet-img
Adres
ul. Kopernika 6/2,
70-241 Szczecin
Rejestracja telefoniczna:
Obróć urządzenie aby przeglądać stronę.