konsultacja online chat online Blog

Nowoczesna ortodoncja

Piękny i równy uśmiech daje poczucie komfortu.

To właśnie on często decyduje o naszym sukcesie zawodowym. Dziś marzenia takiego olśniewającego uśmiechu są możliwe do spełnienia. Coraz częściej spotykanym wymaganiem odnośnie leczenia ortodontycznego jest jego niewidoczność dla otoczenia. Osoby dorosłe, czynne zawodowo, koncentrują się wokół estetyki stosowanego rozwiązania i komfortu podczas leczenia.

Nowoczesna ortodoncja w ExcelDent

Nowoczesna ortodoncja w ExcelDent

Wyprostowanie krzywo ustawionych zębów chroni zęby przed próchnicą i stanami zapalnymi dziąseł oraz poprawia estetykę twarzy i uśmiechu. Planując leczenie, w naszej Klinice (ortodonta Szczecin) zawsze kierujemy się osiągnięciem najlepszego efektu estetycznego oraz prawidłowej funkcji żucia. Komfortowe leczenie ortodontyczne w Exceldent – ortodonta Szczecin często nie wymaga usuwania zębów. Leczenie ortodontyczne może być przeprowadzone w każdym wieku, również w celu przygotowania zębów do leczenia protetycznego i implantologicznego.

W Klinice Exceldent – ortodoncja Szczecin, oprócz stałych aparatów ortodontycznych stosujemy najnowsze rozwiązania, takie jak:

  • system Clear Aligner,
  • system Damona,
  • aparaty Incognito.

Dzięki nam zyskają Państwo wymarzony uśmiech – klinika Exceldent (ortodonta Szczecin) oferuje doświadczenie i wiedzę najlepszych specjalistów w branży oraz najnowszy sprzęt!

Doświadczona kadra lekarzy Poznaj naszych lekarzy
Nowoczesne stanowiska Galeria kliniki
Zobacz poradnik pacjenta
Poradnik Pacjenta
girl-with-toothbrush
Informacje dla lekarzy
Dla lekarzy
men-with-toothbrushes
comet-img
Adres
ul. Kopernika 6/2,
70-241 Szczecin
Rejestracja telefoniczna:
Obróć urządzenie aby przeglądać stronę.

INFORMUJEMY, ŻE KLINIKA EXCELDENT (EXCELMED) JEST CZYNNA, A NASI LEKARZE PRZYJMUJĄ PACJENTÓW!

Drodzy Pacjenci,

W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa (Covid-19) nasza placówka przy ul. Kopernika 6/2 w Szczecinie wprowadziła dodatkowe środki bezpieczeńtwa dla Państwa i dla naszego personelu.

Ustalamy stałe dyżury i godziny przyjęć z zachowaniem odpowiednich standardów zalecanych przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny.

Szczegółowe informacje na temat zapisów i przyjęć uzyskają Państwo telefonicznie na naszej rejestracji.

☎️ +48 91 422 11 00

📧 rejestracja@exceldent.pl

Pozdrawiamy, zespół Exceldent