konsultacja online chat online Blog

Piaskowanie

Piaskowanie zębów w Szczecinie, czyli zabieg usunięcia osadu i przebarwień, powstałych od kawy, herbaty, palenia papierosów, itp., o ile osad taki jeszcze się nie zmineralizował, czyli nie zamienił się w kamień.

Piaskowanie wykonywane jest przy pomocy specjalnego aparatu, wyrzucającego pod dużym ciśnieniem, cienkim strumieniem mieszankę wody i powietrza z dwuwęglanem sodu. Piaskowanie zębów w Exceldent (piaskowanie zębów Szczecin) to zabieg całkowicie bezbolesny i bezpieczny. Zalecany jest minimum dwa razy w ciągu roku, co jednak w dużej mierze zależy od indywidualnych potrzeb. Piaskowanie zębów Szczecin jest często uzupełnieniem skalingu, ponieważ bardzo dobrze czyści przestrzenie międzyzębowe, czyli takie szczeliny, gdzie nie dotrze żadne inne narzędzie. Piaskowanie, podobnie jak skaling, również przeciwdziała paradontozie.

Piaskowanie zębów

Piaskowanie zębów

Każde piaskowanie zębów w naszej Klinice (piaskowanie zębów Szczecin) kończy się polerowaniem wszystkich czyszczonych powierzchni (patrz również: Polerowanie). Gdy specjalista ukończy już piaskowanie zębów Szczecin, zalecane jest polakierowanie zębów warstwą fluoru, co zapobiega próchnicy i nadwrażliwości patrz również: Fluoryzacja).

Doświadczona kadra lekarzy Poznaj naszych lekarzy
Nowoczesne stanowiska Galeria kliniki
Zobacz poradnik pacjenta
Poradnik Pacjenta
girl-with-toothbrush
Informacje dla lekarzy
Dla lekarzy
men-with-toothbrushes
comet-img
Adres
ul. Kopernika 6/2,
70-241 Szczecin
Rejestracja telefoniczna:
Obróć urządzenie aby przeglądać stronę.

INFORMUJEMY, ŻE KLINIKA EXCELDENT (EXCELMED) JEST CZYNNA, A NASI LEKARZE PRZYJMUJĄ PACJENTÓW!

Drodzy Pacjenci,

W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa (Covid-19) nasza placówka przy ul. Kopernika 6/2 w Szczecinie wprowadziła dodatkowe środki bezpieczeńtwa dla Państwa i dla naszego personelu.

Ustalamy stałe dyżury i godziny przyjęć z zachowaniem odpowiednich standardów zalecanych przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny.

Szczegółowe informacje na temat zapisów i przyjęć uzyskają Państwo telefonicznie na naszej rejestracji.

☎️ +48 91 422 11 00

📧 rejestracja@exceldent.pl

Pozdrawiamy, zespół Exceldent