konsultacja online chat online Blog

Laserowa korekta dziąseł

Estetyka czerwona – ukształtowanie linii dziąseł – to także jeden z ważniejszych elementów estetyki uśmiechu.

Kondycja dziąseł wpływa na kolor i kształt zębów. W wielu przypadkach wystarczy korekta linii dziąseł , aby uzyskać wymarzony efekt estetyczny.

Klinika stomatologiczna Szczecin Exceldent zajmuje się poprawianiem estetyki biało-czerwonej (zębowo-dziąsłowej) w przypadku zbyt dużej ilości dziąsła pokrywającego zęby i pokazywanego podczas szerokiego uśmiechu (tzw. uśmiech dziąsłowy, gummy smile, gingival smile) oraz w przypadkach z małą ilością dziąsła lub jego ubytkami (pojedyncze i mnogie recesje dziąsłowe, odsłonięte i wrażliwe szyjki zębowe). Exceldent (klinika stomatologiczna Szczecin) przeprowadza zarówno zabiegi odtwórcze, jak i korygujące przebieg linii dziąsłowej.

Dzięki zastosowaniu lasera chirurgiczno – zabiegowego SmartM PRO firmy Lasotronix, który jest szczególnie efektywny w usuwaniu wczesnych naczyniowych zmian chorobowych, w przecinaniu wędzidełek warg i języka, w pogłębieniu przedsionka, w wycinaniu przerośniętych dziąseł, czy w przygotowywaniu jamy ustnej do protezowania – zabiegi są BEZKRWAWE, a rany goją się BEZ POWIKŁAŃ. Zabiegi, które proponuje klinika stomatologiczna Szczecin, wykonywane tym laserem, są bezkrwawe i bezbolesne, a bardzo cienki światłowód umożliwia dotarcie do miejsc, do których trudno byłoby dotrzeć za pomocą konwencjonalnych metod.

Pamiętać tylko należy, że gdy chcemy wykonać laserową korektę dziąseł, powinniśmy wybrać placówkę sprawdzoną i mogącą pochwalić się wieloma sukcesami w tym zakresie.

Bez wątpienia godną polecenia jest Exceldent – Twoja klinika stomatologiczna Szczecin!

Doświadczona kadra lekarzy Poznaj naszych lekarzy
Nowoczesne stanowiska Galeria kliniki
Zobacz poradnik pacjenta
Poradnik Pacjenta
girl-with-toothbrush
Informacje dla lekarzy
Dla lekarzy
men-with-toothbrushes
comet-img
Adres
ul. Kopernika 6/2,
70-241 Szczecin
Rejestracja telefoniczna:
+48 91 422 11 00,
+48 882 562 133
Obróć urządzenie aby przeglądać stronę.

INFORMUJEMY, ŻE KLINIKA EXCELDENT (EXCELMED) JEST CZYNNA, A NASI LEKARZE PRZYJMUJĄ PACJENTÓW!

Drodzy Pacjenci,

W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa (Covid-19) nasza placówka przy ul. Kopernika 6/2 w Szczecinie wprowadziła dodatkowe środki bezpieczeńtwa dla Państwa i dla naszego personelu.

Ustalamy stałe dyżury i godziny przyjęć z zachowaniem odpowiednich standardów zalecanych przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny.

Szczegółowe informacje na temat zapisów i przyjęć uzyskają Państwo telefonicznie na naszej rejestracji.

☎️ +48 91 422 11 00

📧 rejestracja@exceldent.pl

Pozdrawiamy, zespół Exceldent