konsultacja online chat online Blog

Korony na implantach

Ceny implantów zębów oraz koron na implantach są w naszym kraju bardzo zróżnicowane, warto zatem wybrać miejsce dogodne cenowo dla Pacjenta – jest to klinika Exceldent.

Nie trzeba bowiem nie ponosić ogromnych kosztów, wszak ceny implantów zębów w innych placówkach bywają niezwykle wysokie. Koronę na implancie stosujemy w przypadku braku pojedynczego zęba. Nie ma tutaj konieczności traumatycznego szlifowania zębów sąsiednich tak, jak w przypadku mostu protetycznego. Takie rozwiązanie pozwala odbudować funkcję zgryzową oraz doskonale odtworzyć efekt estetyczny (korony na implancie nie da się rozróżnić od innych zębów Pacjenta). Warto wspomnieć także, iż ceny implantów zębów są w Exceldent bardzo konkurencyjne.

Jak wygląda zabieg zmocowania korony zęba.

Jak wygląda zabieg zmocowania korony zęba.

Ostateczna w pełni estetyczna korona oddawana jest 3-4 miesiące po wszczepieniu implantu (niezależnie od ceny implantów zębów uiszczonej przez Pacjenta). W określonych przypadkach można wykonać koronę na implancie w ciągu 1 dnia. Korona na implancie może być przykręcana lub cementowana. Technika jest indywidualnie dobierana do warunków panujących w jamie ustnej Pacjenta.

Korony na implantach wykonujemy analogicznie do koron na zęby własne na podbudowie ze złota, stopu Cr-Co lub tlenku cyrkonu. Całość jest pokryta wysoce estetyczną porcelaną dobieraną do zębów własnych Pacjenta dzięki czemu praca protetyczna jest całkowicie niewidoczna.

Każdy, kto ma w planach zgłoszenie się na tego typu zabieg, powinien wiedzieć, że ceny implantów zębów w klinice Exceldent są niezwykle korzystne!

Doświadczona kadra lekarzy Poznaj naszych lekarzy
Nowoczesne stanowiska Galeria kliniki
Zobacz poradnik pacjenta
Poradnik Pacjenta
girl-with-toothbrush
Informacje dla lekarzy
Dla lekarzy
men-with-toothbrushes
comet-img
Adres
ul. Kopernika 6/2,
70-241 Szczecin
Rejestracja telefoniczna:
Obróć urządzenie aby przeglądać stronę.

INFORMUJEMY, ŻE KLINIKA EXCELDENT (EXCELMED) JEST CZYNNA, A NASI LEKARZE PRZYJMUJĄ PACJENTÓW!

Drodzy Pacjenci,

W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa (Covid-19) nasza placówka przy ul. Kopernika 6/2 w Szczecinie wprowadziła dodatkowe środki bezpieczeńtwa dla Państwa i dla naszego personelu.

Ustalamy stałe dyżury i godziny przyjęć z zachowaniem odpowiednich standardów zalecanych przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny.

Szczegółowe informacje na temat zapisów i przyjęć uzyskają Państwo telefonicznie na naszej rejestracji.

☎️ +48 91 422 11 00

📧 rejestracja@exceldent.pl

Pozdrawiamy, zespół Exceldent