konsultacja online chat online Blog

Fluoryzacja

Fluoryzacja, czyli lakierowanie polega na powlekaniu zębów warstwą preparatu o wysokiej zawartości fluoru. Zabieg ów wykonujemy w Exceldent zarówno u dzieci (zęby mleczne i stałe), jak i u dorosłych.

Lakierowanie wzmacnia zęby i sprawia, że są odporniejsze na próchnicę. Stosowane jest głównie w profilaktyce próchnicy oraz przy nadwrażliwości zębów. Jak podkreślają specjaliści z naszej Kliniki ( Exceldent – stomatolog Szczecin), daje ono świetne rezultaty.

Fluoryzacja zębów

Fluoryzacja zębów

Rutynowo lakierowanie powinno przeprowadzić dwa razy w roku, po każdorazowym zabiegu usuwania kamienia nazębnego i piaskowaniu zębów, po szlifowaniu zębów pod korony i mosty, a także w chorobach przyzębia (przy odsłoniętych szyjkach zębowych). Jak podkreślają stomatolodzy z Exceldent w przypadku wysokiego zagrożenia próchnicą, można stosować lakierowanie częściej, np. cztery razy w roku. Przy nadwrażliwości zębów, zabieg w naszej Klinice  może być stosowany nawet kilkakrotnie w odstępach 3-4 dniowych.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie przebarwia zębów.

Fluoryzacja, którą przeprowadzą fachowcy z Kliniki Exceldent – stomatolog Szczecin, gwarantuje stuprocentową satysfakcję i znakomite efekty!

Doświadczona kadra lekarzy Poznaj naszych lekarzy
Nowoczesne stanowiska Galeria kliniki
Zobacz poradnik pacjenta
Poradnik Pacjenta
girl-with-toothbrush
Informacje dla lekarzy
Dla lekarzy
men-with-toothbrushes
comet-img
Adres
ul. Kopernika 6/2,
70-241 Szczecin
Rejestracja telefoniczna:
Obróć urządzenie aby przeglądać stronę.

INFORMUJEMY, ŻE KLINIKA EXCELDENT (EXCELMED) JEST CZYNNA, A NASI LEKARZE PRZYJMUJĄ PACJENTÓW!

Drodzy Pacjenci,

W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa (Covid-19) nasza placówka przy ul. Kopernika 6/2 w Szczecinie wprowadziła dodatkowe środki bezpieczeńtwa dla Państwa i dla naszego personelu.

Ustalamy stałe dyżury i godziny przyjęć z zachowaniem odpowiednich standardów zalecanych przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny.

Szczegółowe informacje na temat zapisów i przyjęć uzyskają Państwo telefonicznie na naszej rejestracji.

☎️ +48 91 422 11 00

📧 rejestracja@exceldent.pl

Pozdrawiamy, zespół Exceldent