konsultacja online chat online Blog

Pobyt w Szczecinie

Jeżeli pragniesz, aby Twoje zęby leczył najlepszy dentysta, koniecznie odwiedź klinikę Excelent – będziesz miał jednocześnie okazję do zwiedzenia pięknego miasta.

Szczecin to stolica województwa zachodniopomorskiego, mieszka tu około 400.000 ludzi. Zieleń i woda zajmują ponad połowę powierzchni miasta (pamiętaj zatem, że kiedy dentysta zakończy już swoje dzieło, Ty będziesz mógł odpoczywać na łonie natury)

Jest to nowoczesne miasto, które pozwala mieszkańcom żyć blisko natury. Puszcze otaczające miasto, parki i skwery w jego centrum, liczne wyspy Śródodrza, kanały oraz wielkie rozlewiska nadają Szczecinowi niepowtarzalny urok zielonego, pływającego ogrodu.

Szczecin to jedyny polski port, który ma połączenia drogą wodną w głąb Europy i przez Zalew Szczeciński – z Morzem Bałtyckim. Bliskość natury nie oznacza, że Szczecin nie stawia też na rozwój nowoczesnych technologii. Realizacji tego celu służy m.in. Szczeciński Park Naukowo – Technologiczny.

Szczecin jest także ważnym ośrodkiem akademickim. Na kilkunastu uczelniach wyższych – Uniwersytet Szczeciński Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, Pomorski Uniwersytet Medyczny, Akademia Morska, Akademia Sztuki – studiuje około 70 tysięcy osób.

W mieście jest bardzo bogata oferta kulturalna, rozrywkowa oraz gastronomiczna – więc gdy nasz dentysta sprawi, że będziesz na powrót cieszyć się pięknym uśmiechem, możesz z niej skorzystać.

W trakcie pobytu na leczeniu w naszej klinice nie tylko dentysta, ale cały personel Exceldent doradzi, jak najmilej spędzić czas w naszym pięknym mieście.

Zobacz co ciekawego czeka na Ciebie w Szczecinie! W tym pięknym mieście swoją siedzibę ma nie tylko najlepszy dentysta, jest tu także sporo godnych obejrzenia zabytków:

www.szczecin.eu/odwiedz_szczecin

www.szczecin.eu/zycie_w_miescie/kalendarium

Gdy nasz dentysta zakończy już swoją pracę, Ty możesz śmiało wyruszać na zwiedzanie pięknego Szczecina!

Doświadczona kadra lekarzy Poznaj naszych lekarzy
Nowoczesne stanowiska Galeria kliniki
Zobacz poradnik pacjenta
Poradnik Pacjenta
girl-with-toothbrush
Informacje dla lekarzy
Dla lekarzy
men-with-toothbrushes
comet-img
Adres
ul. Kopernika 6/2,
70-241 Szczecin
Rejestracja telefoniczna:
Obróć urządzenie aby przeglądać stronę.