konsultacja online chat online Blog

Most na implantach

Od kilku lat mosty na implantach cieszą się niesłabnącą popularnością.

Most na implantach stosujemy w przypadku braku kilku zębów .Most można wykonać na 2 lub więcej implantach, w zależności od ilości brakujących zębów.

Most na implantach

Most na implantach

Jeśli chodzi o protezy wykonywane w Exceldent – protezy Szczecin, najbardziej popularną pracą protetyczną jest uzupełnienie 3 zębów na 2 implantach. Most można wykonać także na większej ilości implantów (12 zębów na 8 wszczepionych implantach w szczęce, 10 zębów na 6 wszczepionych implantach w żuchwie) w zależności od indywidualnych potrzeb Pacjenta i warunków w jamie ustnej. Most może być przykręcany lub cementowany. Technika umieszczania mostu jest indywidualnie dobierana do warunków panujących w jamie ustnej Pacjenta – tłumaczą specjaliści Excendent, wykonujący protezy Szczecin.

Mosty na implantach wykonujemy analogicznie do koron na podbudowie ze złota, stopu Cr-Co lub tlenku cyrkonu. Całość jest pokryta wysoce estetyczną porcelaną dobieraną do zębów własnych Pacjenta dzięki czemu praca protetyczna jest całkowicie niewidoczna – dlatego protezy Szczecin w Exceldent cieszą się tak ogromną popularności.

Klinika Exceldent – protezy Szczecin to najlepszy ze sposobów na piękny uśmiech!

Doświadczona kadra lekarzy Poznaj naszych lekarzy
Nowoczesne stanowiska Galeria kliniki
Zobacz poradnik pacjenta
Poradnik Pacjenta
girl-with-toothbrush
Informacje dla lekarzy
Dla lekarzy
men-with-toothbrushes
comet-img
Adres
ul. Kopernika 6/2,
70-241 Szczecin
Rejestracja telefoniczna:
Obróć urządzenie aby przeglądać stronę.

INFORMUJEMY, ŻE KLINIKA EXCELDENT (EXCELMED) JEST CZYNNA, A NASI LEKARZE PRZYJMUJĄ PACJENTÓW!

Drodzy Pacjenci,

W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa (Covid-19) nasza placówka przy ul. Kopernika 6/2 w Szczecinie wprowadziła dodatkowe środki bezpieczeńtwa dla Państwa i dla naszego personelu.

Ustalamy stałe dyżury i godziny przyjęć z zachowaniem odpowiednich standardów zalecanych przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny.

Szczegółowe informacje na temat zapisów i przyjęć uzyskają Państwo telefonicznie na naszej rejestracji.

☎️ +48 91 422 11 00

📧 rejestracja@exceldent.pl

Pozdrawiamy, zespół Exceldent