konsultacja online chat online Blog

Implanty

Czym jest implant stomatologiczny?

Implant jest sztucznym korzeniem zęba, który lekarz umieszcza w kości szczęki lub żuchwy. Następnie po implancie umieszczony zostaje odbudowany pojedynczy ząb lub w przypadku zastosowania kilku implantów cały most. Implanty Szczecin cieszą się od dłuższego czasu ogromną popularnością.

Implanty dentystyczne są wykonane z najbardziej zgodnego z ludzką tkanką metalu- tytanu. Organizm traktuje tytan jak własną tkankę do tego stopnia, że wszczepione w naszej Klinice implanty integrują się z kością człowieka.

Budowa implanta

Budowa implanta

Wykonanie zabiegu Implantów w naszej klinice w Szczecinie to najbardziej optymalne rozwiązanie dla osób, które z różnych przyczyn utraciły naturalne zęby. Nowoczesna stomatologia pozwala na nowo cieszyć się pięknym uśmiechem i sprawia, że spożywanie pokarmów nie stanowi już problemu.

Mosty porcelanowe

Mosty porcelanowe

Zabieg implantacji jest najskuteczniejszym i najmniej inwazyjnym sposobem na uzupełnienie braku zębów, dlatego od lat z powodzeniem stosujemy go w naszej Klinice. Jako jedyna metoda jest w stanie zahamować proces zaniku kości, który towarzyszy długotrwałym brakom uzębienia. Implanty Szczecin mają na celu odtworzenie tak pojedynczych jak i większych braków.

Jak wygląda implant

Jak wygląda implant

Celem implantologów Exceldent jest zapewnienie pacjentom profesjonalnych usług w przystępnych cenach, by mogli cieszyć się pięknym, naturalnym i trwałym uśmiechem.

Wykonujemy szerokie spektrum zabiegów w zakresu implantologii (implanty Szczecin), łącznie z leczeniem całkowitego bezzębia przy pomocy protez, opartych na implantach. Każdy, kto pragnie cieszyć się pięknym uśmiechem, powinien wybrać Klinikę Exceldent !

Doświadczona kadra lekarzy Poznaj naszych lekarzy
Nowoczesne stanowiska Galeria kliniki
Zobacz poradnik pacjenta
Poradnik Pacjenta
girl-with-toothbrush
Informacje dla lekarzy
Dla lekarzy
men-with-toothbrushes
comet-img
Adres
ul. Kopernika 6/2,
70-241 Szczecin
Rejestracja telefoniczna:
Obróć urządzenie aby przeglądać stronę.